Volné pozice

V TGC máme velké ambice a jsme lídrem v tom, co děláme. I proto rozšiřujeme tým a hledáme nové tváře do naší party, které nám pomohou formovat budoucnost energetiky. Podívej se na nabídku aktuálně volných míst.

Možná hledáme právě tebe!

V TGC nabízíme spoustu benefitů !

Jsi ambiciózní, chceš se posouvat, růst a baví tě nové výzvy? Pokud ano, tak jsi ve správné firmě, protože my ti to umožníme. Díky tomu, že firma stále roste, získává nové projekty a vytváří nové pozice, tak vždy hledáme toho odvážného v našich řadách a přihlásit se můžeš i ty. Nezáleží na tom, jak dlouho jsi ve firmě. Zastav se na kafe na HR a vše ostatní se dozvíš.

Představ si, dostáváš peníze za práci a navíc získáváš odměny za svůj pracovní výkon. Můžeš si tak sám ovlivnit, kolik peněz dostaneš. Navíc po roce se ti navýší hrubá mzda. Více informací ti poví tvůj nadřízený nebo HR. Stačí se jen zeptat.

Nezáleží na tom, jestli jezdíš do práce autem, šalinou nebo třeba na kole. Příspěvek na dopravu na tebe čeká každý měsíc.

Hodně muziky za málo peněz? Že to nejde? U nás ano. Stačí se rozhodnout, jaký balíček je pro tebe ten pravý. Více informací se dozvíš na HR.

Dovolené není nikdy dost. Proto od nás za každý odpracovaný rok dostaneš den dovolené navíc.

Baví tě sport a rád zkoušíš nové věci? Tak vyzkoušej Multisport kartu a každý den využij jeden volný vstup v síti více než 2 200 sportovních a relaxačních zařízení po celém Česku a Slovensku!

Jak lépe stmelit tým než při patnáctistovce, 90 minutách florbalového mače nebo třeba po dávce fitboxu? U nás se zkrátka nenudíme ani po práci!

Zažil/a jsi v předchozím zaměstnání zelený čtvrtek ve vojenském stylu, Irský svátek, nebo Haloween? Ne? Tak si představ, že přijdeš do práce a vše je stylově vyzdobené, atmosféra na tebe dýchá ze všech stran a ostatní kolegové jsou v převleku, ať už je to voják, strašidýlko, víla nebo zelený skřítek, je to zábava. Tyto akce si užíváme naplno a ty můžeš s námi.

Špatný den může mít každý, ale když se před tebou objeví dobrá čokoláda, zmrzlina nebo jiné sladkosti, to ti ihned zlepší náladu.

Taky si neumíš představit ráno bez šálku výborné kávy? U nás ji budeš mít zdarma a nejen ráno, ale po celý den.

Neřeknu ti, jaké jsou naše firemní večírky. Dokud to nezažiješ, stejně neuvěříš.
Proto přijď mezi nás, rádi tě začleníme do kolektivu

Neví si tvoje rodina či přátelé rady s energiemi? Nejen, že je můžeš spravovat a mít tak přehled o tom kolik platí, ale zároveň získáš finanční odměnu.

Jak se u nás líbí ostatním?